Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA W_PRZEDSZKOLU_W_LUBORZYCY
14:30
>
20:00

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Tomasz Adamczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:30

CHEERLEADERS - Duety

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
18:00

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

twórcza akademia malucha z opiekunami

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
13:00
>
16:20

GITARA

Paweł Dys

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
15:45

DISCO KIDS - 2,5-6 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr.STACJA JAZZ 11-14 lat

Jana Sedova

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
21:00

CHEERLEADERS gr. Unique Pro 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

gimnastyka artystyczna

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

środa
od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
16:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
14:30
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 4-7 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE 7-10 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

CHEERLEADERS -GR. OPEN

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:30

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - Mini Funky Crew I 9-12 LAT

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

HIP-HOP - Funky Crew

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
19:00
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA W_PRZEDSZKOLU_W_LUBORZYCY
19:00
>
22:00

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Sławomir Bukowski

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

GT Group Training

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

TWÓRCZA AKADEMIA MALUCHA Z OPIEKUNAMI

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REMIZA OSP GOSZCZA
14:00
>
18:30

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA TON Z GOSZCZY

Krystian Klimczyk

od
do
SALA na_PARTERZE
14:00
>
20:20

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr. STACJA JAZZ 11-14 LAT

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
18:00

SERENADA

od
do
SALA na_PARTERZE
16:35
>
17:20

SEKCJA WOKALNA MŁODSZA 7-9 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:05
>
17:50

SEKCJA WOKALNA KAKTUS 10-12 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:50
>
18:35

SEKCJA WOKALNA STARSZA13-15 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
18:30
>
20:05

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Matylda Kochan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

CHEERLEADERS gr. Unique Teens 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
18:45
>
19:45

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALKA PRZY KOŚCIELE
19:00
>
22:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Jarosław Ignaszak

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

MATWORK

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:10
>
21:10

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

piątek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
PR. PLASTYCZNA
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr. 6-8 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 8-14 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU - GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

HIP-HOP MINI FUNKY CREW II 7-12 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP Mini Funky

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA na_PARTERZE
15:00
>
20:00

GITARA/KSZTAŁCENIE SŁUCH

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:30

CHEERLEADERS- UNIQUE PRO

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
20:30
>
21:30

CHEERLEADERS- UNIQUE MOM'S

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Kamil Nowak

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:30
>
11:30

TANIEC LUDOWY - GR. ZAAWANSOWANA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
11:30
>
13:00

TANIEC LUDOWY - GR. POCZĄTKUJĄCA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
9:00
>
10:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkujaca

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
PR. PLASTYCZNA
10:00
>
13:00

GITARA - KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Marcin Salachna

od
do
ZAJ. W_REŻYSERCE
9:00
>
12:00

SKRZYPCE

inż. Wojciech Świtała

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
13:15
>
15:00

SEKCJA WOKALNO-INSTRUMENTALNA EL CRESCENDO

Marcin Salachna

od
do
REMIZA OSP_GOSZCZA
18:00
>
22:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ TON Z GOSZCZY

Eugeniusz Sokół

niedziela
od
do
REMIZA OSP_SKRZESZOWICE
11:00
>
13:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ TON Z GOSZCZY

Dariusz Pikor

Aktualności

Konkurs Piosenki „Odlotowe Dzieciaki” Kolejność występów

 
Konkurs Piosenki „Odlotowe Dzieciaki”

Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
25 kwietnia 2019 r.

Kolejność występów:

Grupa Młodsza – kat. klasy 0-3

Godz. 10.00 – 11.30

• Zespół „Wiolinki”
• Duet : Amelia Adamska i Zuzanna Krzyworzeka
• Trio : Maria Sokół, Martyna Broś, Amelia Doniec
• Duet : Joanna i Justyna Tomczyk
• Duet : Blanka Wierzbińska i Amelia Gimza
• Zespół „El Crescendo Bambini” 
• Duet : Lilianna Wójcik i Blanka Brodowska
• Natalia Bibuła
• Weronika Szymańska
• Emilia Luty
• Marta Żuchowicz
• Filip Bebak
• Blanka Wierzbińska
• Aleksandra Wolska
• Julia Cuppa
• Oliwia Zgała
• Zofia Kwater
• Julia Gut
• Gabriela Ćwikła
• Małgosia Karoń

Godz. 11.40 – 12.10 OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD ( Grupa Młodsza )


Grupa Średnia kat. klasy 4-6

Godz. 12.20 – 13.00

• Gabriela Góral
• Zuzanna Dutkiewicz
• Martyna Skóra i Gabriela Lis
• Martyna Mierniczek i Julia Wójcik
• Emilia Wcisło
• Zuzanna Chomik
• Maria Kucharzyk
• Dominika Chaładaj
• Kacper Madejczyk
• Maria Joniec
• Zespół „El Crescendo Anziano&rdquo
• Weronika Wójcik

Godz. 13.00 – 13.15 - OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD ( Grupa Średnia )


Grupa Starsza kat. klasy 7-8

Godz. 13.20 – 13.45


• Alicja Wotlińska
• Estera Wierzbińska
• Dawid Gadzinowski
• Julia Duk
• Zuzanna Kudlańska
• Zuzanna Kudlańska i Julia Duk


Godz. 13.50 – 14.20 - OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD ( Grupa Starsza )


ORGANIZATORZY PROSZĄ O PRZYBYCIE NA KONKURS ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ, GDYŻ PODANE GODZINY SĄ ORIENTACYJNE.

EWENTUALNE BŁĘDY W NAZWISKACH PROSIMY ZGŁASZAĆ TELEFONICZNIE DO ORGANIZATORA ( 12 387 18 11 ) - NIEZWŁOCZNIE JE POPRAWIMY.

ZAPRASZAMY NA KONKURS !!!