Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Monika Malik

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

HIP-HOP - gr. starsza

Monika Malik

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza 6-10 lat

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Little Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
12:30
>
15:45

GITARA

Paweł Dys

od
do
PRACOWNIA_ARTYSTYCZNA
15:00
>
20:40

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

TANIEC JAZZOWY - KANGURKI

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
19:00

TANIEC JAZZOWY - NUTKI

Jana Sedova

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:45
>
20:00

KICK-BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

środa
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
12:30
>
13:30

twórcz akademia malucha

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
14:00
>
15:00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
16:00

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
16:00
>
19:20

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

PLASTYKA gr. 4-7 lat

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA_na_PARTERZE
16;30
>
19:30

GITARA

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
19:00

HIP-HOP gr. starsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:30
>
18:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkująca 4-7 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Litlle Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Kids 9-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA na_PARTERZE
17:00
>
18:00

rękodzieło

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
15:00
>
19:30

GITARA/PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

TANIEC JAZZOWY - KANGURKI

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
19:00

TANIEC JAZZOWY - NUTKI

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
20:30

gitara

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
17:45

FORMACJA GITAROWA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:15
>
21:15

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

piątek
od
do
SALA PLASTYCZNA
15:30
>
16:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr.8-14 LAT

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
REŻYSERKA
15:00
>
16:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA 6-10 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA na_PARTERZE
16:35
>
17:05

SEKCJA WOKALNA - GR. MALUCHY

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:05
>
17:50

SEKCJA WOKALNA - GR. MŁODSZA

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:50
>
18:35

SEKCJA WOKALNA - GR. STARSZA

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

STRONG BY ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
13:00

skrzypce

WOJCIECH ŚWITAŁA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

TANIEC LUDOWY

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

cheerleaders - UNIQUE KIDS 9-12 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
14:00
>
15:30

CHEERLEADERS - UNIQUE PRO 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

Aktualności

Przyjęcia urodzinowe w CKiP

 

Urodziny w życiu dziecka to czas szczególny, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą organizacji urodzin w naszym Centrum Kultury.

 

Przykładowe tematy urodzin:

,, W krainie księżniczek”

,, Baletnice”

,, Kucyki Pony”

,, Kosmiczna Przygoda”

,, Piraci”

,, Minionki”

,, Igrzyska sportowe”

 

Scenariusz urodzin dopasowujemy do wieku i zainteresowań Solenizanta.

 

Poczęstunek oraz tort zapewniają rodzice Solenizanta.

 

PAKIET PODSTAWOWY ( do 20 dzieci )

 

CENA 350

  • rezerwacja sali widowiskowej

  • 2 godziny zabawy z animatorem

  • malowanie twarzy

  • skręcanie kreacji balonowych

  • zabawy i konkursy

  • bańki mydlane

  • wystrój i przygotowanie sali

  • kolorowe zaproszenia

  • wspólne zdjęcie

     

PAKIET EXTRA ( do 30 dzieci)

CENA 450

  • rezerwacja sali widowiskowej

  • 2 godziny zabawy z animatorem

  • malowanie twarzy

  • skręcanie kreacji balonowych

  • zabawy i konkursy z nagrodami

  • bańki mydlane

  • wystrój i przygotowanie sali

  • kolorowe zaproszenia

  • zdjęcia zgrane na CD dla Solenizanta

  • piniata ( kolorowa kula ze słodkościami w środku)

  • zastawa stołowa kolorowa ( plastikowe kubki, talerzyki, serwetki, rureczki, obrusy)

     

     

REGULAMIN URODZIN

1. Urodziny organizowane są przez CKiP

  1. Czas trwania urodzin liczony jest od ustalonej godziny, a nie od momentu zebrania się wszystkich gości

  2. Cena nie obejmuje poczęstunku

  3. Dzieci poniżej 4 roku życia podczas urodzin znajdują się pod opieką rodzica.

  4. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany w ustalonym scenariuszu wynikających z kondycji i energii dzieci, jak również ich chęci do zabawy.

  5. W przypadku uszkodzeń bądź zniszczeń wyposażenia CKiP koszty naprawy ponoszą rodzice Solenizanta

  6. Za dodatkową opłata 20 zł. udostępniamy termosy na kawę, szklanki oraz pomieszczenie gdzie można ugościć rodziców oczekujących na swoje pociechy.