Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Monika Malik

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

HIP-HOP - gr. starsza

Monika Malik

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza 6-10 lat

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Little Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
12:30
>
15:45

GITARA

Paweł Dys

od
do
PRACOWNIA_ARTYSTYCZNA
15:00
>
20:40

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

TANIEC JAZZOWY - KANGURKI

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
19:00

TANIEC JAZZOWY - NUTKI

Jana Sedova

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:45
>
20:00

KICK-BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

środa
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
09:00
>
10:00

GIMNASTYKA PORANNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
12:30
>
13:30

twórcz akademia malucha

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
14:00
>
15:00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

MGR KATARZYNA WÓJCIK

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
16:00

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
16:00
>
19:20

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
17:00

PLASTYKA gr. 4-7 lat

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA_na_PARTERZE
16;30
>
19:30

GITARA

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - gr. młodsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
19:00

HIP-HOP gr. starsza

Ewelina Konarska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:30
>
18:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkująca 4-7 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:30

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:15

CHEERLEADERS - Litlle Unique 6-8 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:15
>
19:45

CHEERLEADERS - Unique Kids 9-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA na_PARTERZE
17:00
>
18:00

rękodzieło

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:30
>
12:30

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA ARTYSTYCZNA
14:50
>
20:00

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
15:00
>
19:30

GITARA/PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

TANIEC JAZZOWY - KANGURKI

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
19:00

TANIEC JAZZOWY - NUTKI

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
20:30

gitara

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
17:45

FORMACJA GITAROWA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:15
>
21:15

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:00

BOKWA

Kamil Wolicki

piątek
od
do
SALA PLASTYCZNA
15:30
>
16:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr.8-14 LAT

mgr Elżbieta Pierwoła

od
do
REŻYSERKA
15:00
>
16:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA 6-10 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA OD 11 LAT

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA na_PARTERZE
16:35
>
17:05

SEKCJA WOKALNA - GR. MALUCHY

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:05
>
17:50

SEKCJA WOKALNA - GR. MŁODSZA

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:50
>
18:35

SEKCJA WOKALNA - GR. STARSZA

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA w_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

STRONG BY ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
13:00

skrzypce

WOJCIECH ŚWITAŁA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

TANIEC LUDOWY

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana od 8 lat

mgr Zuzanna Lewandowska

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

cheerleaders - UNIQUE KIDS 9-12 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
14:00
>
15:30

CHEERLEADERS - UNIQUE PRO 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

Aktualności

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZAJĘĆ LOGOPEDYCZNYCH

Centrum Kultury i Promocji uprzejmie informuje, że zajęcia logopedyczne i logorytmiczne na semestr pierwszy roku szkolnego 2016/17 są zawieszone w związku z urlopem macierzyńskim naszej Pani Instruktor. o terminie wznowienia zajęć poinformujemy pod koniec obecnego semestru.