Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:30

CHEERLEADERS - Duety

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
18:00

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

twórcza akademia malucha

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
12:30
>
15:45

GITARA

Paweł Dys

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
15:45

DISCO KIDS - 2,5-6 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr.STACJA JAZZ 11-14 lat

Jana Sedova

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK-BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

gimnastyka artystyczna

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

środa
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

FITNESS DLA MAM

ZAPISY TRWAJĄ

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
17:00

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
14:30
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 4-7 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE 7-10 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

CHEERLEADERS -GR. OPEN

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:30

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - Mini Funky Crew I 9-12 LAT

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

HIP-HOP - Funky Crew

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
19:00
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

GT Group Training

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

ZAPISY TRWAJĄ

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
15:00
>
19:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:45

FORMACJA GITAROWA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr. STACJA JAZZ 11-14 LAT

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
18:00

SERENADA

od
do
SALA na_PARTERZE
16:35
>
17:20

SEKCJA WOKALNA MŁODSZA 7-9 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:05
>
17:50

SEKCJA WOKALNA KAKTUS 10-12 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:50
>
18:35

SEKCJA WOKALNA STARSZA13-15 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
18:30
>
20:05

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Matylda Kochan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
18:45
>
19:45

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

MATWORK

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:10
>
21:10

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

piątek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr. 6-8 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 8-14 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU - GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

HIP-HOP MINI FUNKY CREW II 7-12 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP Mini Funky

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
20:00

GITARA/KSZTAŁCENIE SŁUCH

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:30

CHEERLEADERS- UNIQUE PRO

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
20:30
>
21:30

CHEERLEADERS- UNIQUE MOM'S

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
19:00
>
20:00

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Matylda Kochan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Kamil Nowak

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:30
>
11:30

TANIEC LUDOWY - GR. ZAAWANSOWANA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
11:30
>
13:00

TANIEC LUDOWY - GR. POCZĄTKUJĄCA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
9:00
>
10:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkujaca

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
10:00
>
15:00

GITARA - KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Marcin Salachna

SKRZYPCE

inż. Wojciech Świtała

Regulamin obiektu

 

Regulamin obiektu do pobrania tutaj (PDF)

Zarządzenie Nr 3/2018

Dyrektora Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzycy
z dnia 4 stycznia 2018 roku


w sprawie: zatwierdzenia Regulaminu obiektu Centrum Kultury i Promocji
w Kocmyrzowie - Luborzycy

Na podstawie;
1. Regulaminu Organizacyjnego Centrum Kultury i Promocji
w Kocmyrzowie – Luborzycy,
2. Statutu Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie – Luborzycy.

Dyrektor Centrum Kultury i Promocji zarządza co następuje :


§ 1
Zatwierdza się Regulamin obiektu Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie – Luborzycy zgodnie z załącznikiem nr 1.

§ 2
Z treścią Zarządzenia Dyrektor Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie - Luborzycy zapozna wszystkich pracowników.

§ 3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2018 roku.

Załącznik nr 1
do Zarządzenia nr 3/2018
Dyrektora Centrum Kultury i Promocji
w Kocmyrzowie - Luborzycy
z dnia 4 stycznia 2018 roku

Regulamin obiektu
Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy

§ 1
1.Budynek Centrum Kultury i Promocji oraz teren wokół zwany dalej „CKiP” jest własnością Gminy Kocmyrzów-Luborzyca.
2.Regulamin dotyczy budynku oraz terenu będącego w użytkowaniu CKiP w miejscowości Baranówka 6, w Kocmyrzowie-Luborzycy.
3. CKiP czynne jest codziennie w godzinach od 8:00 do 20:00 oraz w czasie niezbędnym do organizacji imprez własnych i zleconych.
4.Każda osoba wchodząca na teren CKiP ma obowiązek zapoznania się i stosowania niniejszego Regulaminu.
5.Regulamin obiektu CKiP podany jest do wiadomości publicznej wewnątrz budynku oraz na stronie internetowej CKiP.
6.Osoby przebywające w CKiP mogą korzystać bezpłatnie z pomieszczeń ogólnodostępnych.

§ 2
1. Na terenie CKiP zabrania się:
a)palenia tytoniu, spożywania napojów alkoholowych, stosowania środków odurzających,
b)zakłócania porządku i spokoju,
c)wchodzenia do pomieszczeń, które nie są ogólnodostępne,
d)rzucania przedmiotami,
e)używania wulgarnego lub obraźliwego słownictwa oraz obrażania innych osób,
f)używania fajerwerków lub petard,
g)sprzedawania towarów bez zezwolenia, rozdawania druków, ulotek lub przeprowadzania zbiórek bez uprzedniej zgody dyrekcji CKiP,
h)pisania na ścianach budynku, urządzeniach lub ich malowania i oklejania,
i)zaśmiecania terenu CKiP,
j)zasłaniania twarzy lub innego maskowania się w celu uniemożliwienia identyfikacji,
k)wywieszania flag, transparentów, reklam bez zgody CKiP,
l)wprowadzania zwierząt bez uprzedniej zgody przedstawicieli CKiP.

2.Na teren CKiP nie wolno wnosić:
a)napojów alkoholowych, środków odurzających,
b)przedmiotów niebezpiecznych,
c)broni wszelkiego rodzaju i amunicji,
d)pojemników do rozpylania gazu, substancji żrących lub farbujących,
e)fajerwerków, petard i innych przedmiotów pirotechnicznych.
3.Osoby posiadające produkty zabronione, o których mowa w ust. 2 nie mają prawa przebywania na terenie CKiP.

§ 3
Wejście na salę widowiskową możliwe jest wyłącznie w przypadku uczestnictwa w zajęciach lub udziału w imprezach z udziałem publiczności.

§ 4
W stosunku do osób nieprzestrzegających regulaminu pracownicy CKiP będą stosować następujące środki:
a)wezwanie do zachowania porządku i zasad bezpieczeństwa,
b)nakaz natychmiastowego opuszczenia obiektu,
c)zawiadomienie Policji lub Ochrony.

§ 5
Osoby które doprowadzą do zniszczenia sprzętu, wyposażenia lub innego mienia CKiP ponoszą odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody.

§ 6
Korzystający z obiektu CKiP zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom osób prowadzących zajęcia oraz pracowników odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie CKiP.


§ 7
Za przedmioty wartościowe pozostawione w na terenie obiektu CKiP nie ponosi odpowiedzialności.
§ 8
Osoby przebywające na terenie CKiP podlegają powszechnie obowiązującym przepisom prawa oraz niniejszego regulaminu.