Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA W_PRZEDSZKOLU_W_LUBORZYCY
14:30
>
20:00

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Tomasz Adamczyk

od
do
Skrzypce
15:00
>
17:00

Skrzypce

mgr inż. Wojciech Świtała

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:30
>
16:45

CHEERLEADERS - Little

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:45
>
18:15

CHEERLEADERS - Stars

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:15
>
20:00

CHEERLEADERS - Pro

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

Judo

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

twórcza akademia malucha z opiekunami

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
13:00
>
16:00

GITARA

Paweł Dys

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:30

Modern Jazz gr. Turniejowa I Jazz/Modern 9-11 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

JAZZ MODERN gr. Open od 11 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_w_CKIP
17:30
>
19:00

Jazz Modern gr. Turniejowa II Jazz/Modern 12-15 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA na _parterze
16:00
>
17:15

CHEERLEADERS gr. Unique Kids

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_Luborzyca
17:15
>
18:00

CHEERLEADERS - Duety

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:30
>
19:00

gimnastyka artystyczna

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:15
>
20:15

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
19:00
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

środa
od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
13:00
>
16:00

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
14:30
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
16:30

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 3-5 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 6-7 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE 8-10 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
15:30
>
16:45

CHEERLEADERS -GR. LITTLE

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:45
>
18:15

CHEERLEADERS - STARS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:00

CHEERLEADERS - TEENS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:45
>
19:30

CHEERLEADERS -DUETY

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
20:00
>
21:00

CHEERLEADERS - ACRO

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP - HOP gr. początkująca 7-12 lat

Ewa Pluta

od
do
SALA WIDOWISKOWA_w_CKIP
18:00
>
19:00

HIP - HOP GR. ŚREDNIO ZAAWANSOWANA 7-12 LAT

Ewa Pluta

od
do
SALA WIDOWISKOWA_w_CKIP
19:00
>
20:00

HIP-HOP FunkyCrew gr. średnio zaawansowana- zaawansowana od 12 lat

Ewa Pluta

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
19:00
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA W_PRZEDSZKOLU_W_LUBORZYCY
19:00
>
22:00

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Sławomir Bukowski

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

TWÓRCZA AKADEMIA MALUCHA Z OPIEKUNAMI

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REMIZA OSP GOSZCZA
14:00
>
18:00

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH ORKIESTRA TON Z GOSZCZY

Krystian Klimczyk

od
do
SALA na_PARTERZE
14:00
>
20:30

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:30

MODERN JAZZ gr. turniejowa I 9-11 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
17:30

MODERN JAZZ gr. Open od 11 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:30
>
19:00

MODERN JAZZ gr turniejowa II 12-15 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
18:00

SERENADA

od
do
SALA na_PARTERZE
16:35
>
17:20

SEKCJA WOKALNA MŁODSZA 7-9 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:05
>
17:50

SEKCJA WOKALNA KAKTUS 10-12 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:50
>
18:35

SEKCJA WOKALNA STARSZA13-15 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALKA PRZY KOŚCIELE
19:00
>
22:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ KOSYNIERZY Z LUBORZYCY

Jarosław Ignaszak

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
19:00
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:10
>
21:10

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

piątek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
15:45

ZUMBA KIDS

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
15:00
>
21:00

GITARA/KSZTAŁCENIE SŁUCH

Marcin Salachna

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU - GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
PR. PLASTYCZNA
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr. 6-8 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE gr.11-14 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:45
>
18:00

CHEERLEADERS - KIDS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
18:00
>
19:30

CHEERLEADERS - TEENS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
19:00
>
20:30

CHEERLEADERS - PRO

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:30
>
21:00

CHEERLEADERS - DUETY

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKIP
17:00
>
20:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
19:00
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:30
>
21:30

ZUMBA

Kamil Nowak

sobota
od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
9:00
>
10:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkujaca

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:30
>
11:30

TANIEC LUDOWY - GR. ZAAWANSOWANA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
11:30
>
13:00

TANIEC LUDOWY - GR. POCZĄTKUJĄCA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA PLASTYCZNA_CKiP
9:00
>
11:30

ZESPÓŁ INSTRUMENTALNY EL CRESCENDO

Marcin Salachna

od
do
SALA PLASTYCZNA_CKiP
11:30
>
12:30

TEORIA MUZYKI

Marcin Salachna

od
do
SALA PLASTYCZNA_CKiP
12:30
>
15:00

ZESPÓŁ WOKALNY EL CRESCENDO

Marcin Salachna

od
do
REMIZA OSP_GOSZCZA
18:00
>
22:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ TON Z GOSZCZY

Eugeniusz Sokół

niedziela

TANIEC DLA PAR

Kamil Nowak

od
do
REMIZA OSP_SKRZESZOWICE
11:00
>
13:00

PRÓBA ORKIESTRY DĘTEJ TON Z GOSZCZY

Dariusz Pikor

Aktualności

Zapraszamy na VIII Dni Gminy Kocmyrzów-Luborzyca!

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca i Dyrektor Centrum Kultury i Promocji
zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy
na VIII Dni Gminy oraz XX Regionalny Konkurs Potraw, 
które odbędą się w dniach 23-24 czerwca 2018r. o godz. 15:00
przy Centrum Kultury i Promocji, Baranówka 6.
Szczegóły poniżej:

KONCERTY I WYSTĘPY NA DNIACH GMINY:
SOBOTA
15:00-19:30 Prezentacja szkół z terenu naszej gminy i sekcji działajacych przy CKiP
20:30 Koncert zespołu VEEGAS

NIEDZIELA
15:00-19:00 - występy sekcji działających przy CKiP, prezentacja Kół Gospdyń Wiejskich
- XX Regionalny Konkurs Potraw
- występy orkiestr dętych "Ton" z Goszczy, "Kosynierzy z Luborzycy, "Skrzeszowianka" ze Skrzeszowic
19:30 - koncerty zespołu "Ostatni w Raju"
20:30 - GWIAZDA WIECZORU "SARSA"

 

VIII DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

PROGRAM Sobota 23.06.2018 r.

15:00 – Otwarcie pierwszego dnia „Dnia Gminy” 
15:10 – występ Przedszkola z Dojazdowa
15:20 – SP Maciejowice
15:35 – Konferansjer o dniach gminy i atrakcjach
15:40 – SP Karniów- Czulice
15:50 – SP Prusy
16:05 – Konferansjer
16:10 – Animacje i konkursy dla dzieci i rodziców 
16:25 – SP Goszcza pokaz talentów
16:40 – Balet CKiP + Sara Gniecka 
16:50 – Wokalistki sekcji CKiP- Perc Małgorzaty
17:05 – SP Kocmyrzów
17:20 – SP Pietrzejowice 
17:45 – SP Łuczyce -występ dzieci i rodziców
18:25 – Hip-Hop 
18:45 – SP Luborzyca  
19:00 – Pokaz sekcji Judo 
19:10 – Sekcja Instrumentalna CKiP 
19:25 – Pokaz Sekcji Wushu  
19:35 – Pokaz Ladies Dance 
19:40 – Wokal- Estera Wierzbińska CKiP
19:50 – Pokaz Zumby
20:00 – występ Dawida Furch !!! – po występie przerwa techniczna
20:30 - Gwiazda wieczoru „Veegas”
21:35 – zabawa taneczna z zespołem „SAMPEL”

 VIII DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA


PROGRAM Niedziela 24.06.2018 r.

15.00 – otwarcie drugiego dnia „Dni Gminy” oraz XX Gminnego Konkurs Potraw Regionalnych
15.05 – występ grup Tańca Jazzowego 
15.15 – występ zespołu „Serenada”
15.35 - występ gimnastyki artystycznej/ animacje
15.45 – Prezentacja KGW
15.55 – Występ sekcji INSTRUMENTALNEJ
16.00 – Występ SP Goszyce
16.15 – Wejście konferansjerów, rozstrzygnięcie Konkursu Potraw
16.45 – Taniec Ludowy – Grupa p. Cygana
17.15 – Wręczenie „Kopyści”, przemówienia Gości
17.40 – Wojtek Świtała- skrzypce
17.50 – Występ Cheerleaders 
18.05 - występ wokalistki CKiP – Gabriela Świerczek 
18.15 – występ Orkiestry Dętej „TON”
18.35 – występ wokalisty Marcina Salachny
18.40 - występ Orkiestry Dętej „Skrzeszowianka”
19.05 - występ Orkiestry Dętej „Kosynierzy”
19.30 –20.15 koncert zespołu „Ostatni w Raju”
20.15-20.45 przerwa techniczna!
21.00 – Gwiazda wieczoru – SARSA
ok. 22.00 – zabawa taneczna Zespół Faza