Kolejność występów – Konkurs Talentów „Odlotowe Dzieciaki”

Konkurs Piosenki „Odlotowe Dzieciaki”

Centrum Kultury i Promocji w Kocmyrzowie-Luborzycy
28 kwietnia 2017 r.

Kolejność występów:

Grupa Młodsza – kat. klasy 0-3

Godz. 10.00 – 11.15

Zespół gitarowy
• Moris Wierzbicki, Adam Tar + akompaniator – Max Wierzbicki
S.P. Prusy
• Błażej Futoma
Indywidualnie
• Julia Janus
Indywidualnie
• Patryk Giergielewicz
Przedszkole „Wesoła Gromadka
• Klaudia Adamska
• Zuzanna Kulisa
• Zespół : Julia Machnik, Igor Pająk
• Gabriela Gwiaździńska
• Szymon Frań
S.P. Kocmyrzów I 
• Natalia Aleksandrowicz
• Zespół : Martyna Mierniczek, Julia Wójcik, Oliwia Cholewa, Julia Banach,
Nadia Zbroja
Indywidualnie
• Emilia Wcisło
S.P. Goszcza
• Zespół „Models Girl” : Justyna Jungiewicz, Eliza Kucała, Amelia Mikuła, Amelia Siatka, Paweł Dutkiewicz, Zuzanna Dutkiewicz
• Zespół : Martyna Natkaniec, Gabriela Góral
• Zuzanna Chomik

Godz. 11.15 – 12.40

S.P. Maciejowice
• Zespół : Martyna Maj, Nikola Machnik, Julia Ziętara
• Zespół Przedszkolaków ze S.P. W Maciejowicach
Indywidualnie
• Maciej Śmiałek
Indywidualnie
• Gabriela Rynczak
Indywidualnie
• Izabela Belska

S.P. Goszyce
• Marta Żuchowicz
• Kacper Madejczyk
Indywidualnie
• Maria Joniec
S.P. Karniów
• Zespół : Wiktoria Bizańska, Amelia Osieka
Indywidualnie
• Alicja Lutyńska
Oddział Przedszkolny S.P. w Luborzycy
• Julia Kita
• Paweł Krupa
• Katarzyna Maksym
S.P. Łuczyce
• Zespół : Blanka Wierzbińska, Marika Brodowska
• Zespół : Zofia Klimas, Gabriela Pogoda
• Filip Kolanowski
Indywidualnie
• Emilia Luty

Godz. 12.40 – 13.20 OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD ( Grupa Młodsza )

Godz. 13.30 – 15.00

Grupa Starsza kat. klasy 4-6

S.P. Luborzyca
• Karolina Gil
• Julia Duk
• Zespół : Daria Kopczyńska, Patrycja Kułaga
• Sandra Machnik
• Zuzanna Kudlańska
Indywidualnie
• Zespół Gabriela Wójcik, Magdalena Rynczak
Indywidualnie
• Zespół : Wiktoria Styczeń, Monika Sagan
S.P. Goszcza
• Alicja Wotlińska
• Hanna Jungiewicz
Indywidualnie
• Magdalena Krupa
Indywidualnie
• Stanisław Szwajca
S.P. Kocmyrzów I 
• Inga Paluch
• Julia Gałązka
• Zespół : Julia Madejska, Natalia Sowa
• Zespół : Inga Paluch, Julia Gałązka, Oliwia Nowak, Julia Gil, Oliwia Kwatera
• Gloria Aleksandrowicz

Godz. 15.00 – 17.00

Indywidualnie
• Max Wierzbicki
Indywidualnie
• Zespół : Wiktoria Doniec, Laura Lubelczyk
S.P. Maciejowice
• Zespół : Oliwia Machnik, Zuzanna Baran, Angelika Kryza, Jakub Kwiatek, Anna Kaczmarczyk, Marcel Ważydrąg
• Angelika Kryza
• Zuzanna Baran
Indywidualnie
• Urszula Papka
S.P. Pietrzejowice
• Zespół : Agata Brancewicz, Mikołaj Dzioba, Oliwia Niezgoda, Anika Paluch, Lena Ziembla
• Zespół : Weronika Bubak, Laura Lubelczyk
• Zuzanna Laszczyk
S.P. Goszyce
• Julia Żuchowicz
• Gabriela Tomczyk
• Zespół : Gabriela Lis, Martyna Skóra, Aleksandra Nowak
S.P. Łuczyce
• Alicja Gulbińska
• Julia Rosiek
• Julia Kućka
• Julia Jachimowicz
• Estera Wierzbińska
Indywidualnie
• Maria Rogalska
Indywidualnie
• Dawid Gadzinowski

Godz. 17.00 – 17.50 – OBRADY JURY, ROZDANIE NAGRÓD ( Grupa Starsza )

Kolejność występów sporządzona została na podstawie kolejności zgłoszeń.
Prosimy o przybycie na min. 30 minut przed planowanym występem.
W przypadku korzystania przez uczestników z podkładów muzycznych, należy dostarczyć je do reżyserki bezpośrednio przed występem lub w dniach wcześniejszych w porozumieniu z organizatorem.
Ewentualne błędy w nazwiskach prosimy o zgłaszanie telefonicznie do organizatora.

Wprowadził: R.A.

Partnerzy CKiP

Formularz kontaktowy