Ladies Fitness Dance

Ladies Fitness Dance to zdecydowanie coś więcej niż typowy trening fitness. To zajęcia stworzone z myślą o kobietach, które pragną wzmocnić mięśnie całego ciała, poprawić sylwetkę i kondycję, rozciągnąć ciało, wesprzeć swój kręgosłup, ale w całkowicie niestandardowy sposób. Opracowany przez Annę Muchę-Nowak program kursu realizowany jest wg jej autorskiego pomysłu dzięki czemu na lekcji, oprócz ćwiczeń fitness, pojawia się TANIEC w jego różnych odsłonach. Każda kobieta znajdzie tu na pewno coś dla siebie.

Co takiego jeszcze wyróżnia Ladies Fitness Dance?

To, że, kurs odbywa się w doskonałej oprawie muzycznej, w przyjaznej i luźnej atmosferze, gdzie każda z pań może poczuć się swobodnie i bez skrępowania ćwiczyć i tańczyć zgodnie ze sobą i ze swoimi emocjami..

To, że kurs, pomaga uwolnić się od stresu, gdzie można nawiązać nowe znajomości i poznać fantastyczne kobiety, pełne pasji i niesamowitej energii.

To, że trening z Ladies pozwala zapomnieć o codziennych obowiązkach, przenieść się w wyjątkowy, pełny radości świat tańca, przełamać własne bariery, wydobyć często skrywaną na co dzień kobiecość i seksapil.

Ladies Fitness Dance to trening, który rozwija w dużym stopniu poczucie rytmu, koordynację, pamięć ruchową (dzięki przystępnym choreografiom) oraz swobodę poruszania się w nader kobiecy sposób, pełen wdzięku i gracji.

Ladies Fitness DanceSoul@Mind – trening ONLINE, to wirtualna forma zajęć Ladies, rozbudowana o elementy jogi, pilatesu, ćwiczeń na kręgosłup oraz pracę z oddechem, umysłem i medytację.

Podaruj sobie odrobinę przyjemności , zadbaj o kondycję, piękną sylwetkę i zdrowie na długie lata.

Twoja codzienność pomimo wielu obowiązków, może być przyjemna, zaskakująca, kobieca…..wystarczy tylko chcieć… ćwicz i tańcz z nami!.

Zajęcia „na żywo” z instruktorką, poniedziałek godz. 19.30-20.30 (aplikacja ZOOM)

Anna Mucha-Nowak, tel: 606915110.  e_mail: ania.sato@poczta.fm

Wprowadził: R.A.

Partnerzy CKiP

Formularz kontaktowy