Grafik zajęć
>
poniedziałek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - gr. młodsza

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU- GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:30

CHEERLEADERS - Duety

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:30
>
18:00

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

CHEERLEADERS - Unique Pro 12-16 LAT

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Katarzyna Maciejewska

wtorek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

twórcza akademia malucha

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
12:00
>
20:00

SEKCJA INSTRUMENTÓW KLAWISZOWYCH I ZESPOŁÓW KAMERALNYCH

mgr Barbara Hawling

od
do
ZAJ. w_REŻYSERCE
12:30
>
15:45

GITARA

Paweł Dys

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

Język Angielski

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
15:45

DISCO KIDS - 2,5-6 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
REŻYSERKA
16:00
>
18:30

SKRZYPCE

inż. Wojciech Świtała

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr.STACJA JAZZ 11-14 lat

Jana Sedova

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK-BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

gimnastyka artystyczna

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:00

ZDROWY KREGOSŁUP

mgr Marek Zarzeka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

środa
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:00
>
10:00

FITNESS DLA MAM

ZAPISY TRWAJĄ

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
12:30
>
17:00

GITARA / PERKUSJA

Paweł Dys

od
do
SALA PLASTYCZNA
14:30
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:00

BALET - gr. młodsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

BALET - gr. starsza

mgr Anna Nowak-Mucha

od
do
SALA na_PARTERZE
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 4-7 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA na_PARTERZE
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE 7-10 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

CHEERLEADERS -GR. OPEN

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
18:30

CHEERLEADERS - Unique Kids 8-12 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
18:30
>
20:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS 12-16 lat

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP - Mini Funky Crew I 9-12 LAT

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

HIP-HOP - Funky Crew

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
19:00
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

GT Group Training

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

mgr Agnieszka Brodowska

ZAPISY TRWAJĄ

czwartek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
10:00
>
12:00

KLUB TWÓRCZEGO DZIECIAKA

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PR. ARTYSTYCZNA
14:00
>
19:30

JĘZYK ANGIELSKI

mgr Dagmara Kłębczyk

od
do
REŻYSERKA SALA_na_PARTERZE
15:00
>
19:30

GITARA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
15:00
>
16:45

FORMACJA GITAROWA

Paweł Dys

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:15

TANIEC JAZZOWY gr. TIP-TOP 8-10 lat

Jana Sedova

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:15
>
18:45

TANIEC JAZZOWY gr. STACJA JAZZ 11-14 LAT

Jana Sedova

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
18:00

SERENADA

od
do
SALA na_PARTERZE
16:15
>
17:00

SEKCJA WOKALNA OD 6 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:00
>
17:45

SEKCJA WOKALNA - OD 8 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
17:45
>
18:30

SEKCJA WOKALNA OD 12 LAT

mgr Małgorzata Perc

od
do
SALA na_PARTERZE
18:30
>
20:05

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Matylda Kochan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:45
>
20:00

KICK - BOXING

Piotr Sokół

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
18:45
>
19:45

FITNESS

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA SP_w_KOCMYRZOWIE
20:00
>
21:00

MATWORK

Maja Moczyńska-Papka

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:10
>
21:10

LADIES DANCE

mgr Anna Nowak-Mucha

piątek
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
8:30
>
9:30

GIMNASTYKA PORANNA

Maja Moczyńska-Papka

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
16:30
>
17:30

WARSZTATY PLASTYCZNE - gr. 6-8 LAT

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
17:45
>
18:45

WARSZTATY PLASTYCZNE gr. 8-14 lat

mgr inż. Elżbieta Pierwoła

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
16:00
>
17:00

WUSHU - GR. MŁODSZA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
17:00
>
19:00

WUSHU - GR. ZAAWANSOWANA

mgr Michał Adamowicz

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
16:00
>
17:00

HIP-HOP MINI FUNKY CREW II 7-12 lat

Ewelina Konarska

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
17:00
>
18:00

HIP-HOP Mini Funky

Ewelina Konarska

od
do
SALA wb_GIMNAZJUM
17:30
>
20:30

JUDO

mgr Krzysztof Marchewczyk

od
do
SALA na_PARTERZE
16:00
>
20:00

GITARA/KSZTAŁCENIE SŁUCH

Marcin Salachna

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
18:00
>
20:00

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
19:00
>
20:30

CHEERLEADERS- UNIQUE PRO

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
20:30
>
21:30

CHEERLEADERS- UNIQUE MOM'S

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
19:00
>
20:00

JĘZYK HISZPAŃSKI

mgr Matylda Kochan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
20:00
>
21:00

ZUMBA

Kamil Nowak

od
do
SALA na_PARTERZE
20:00
>
21:30

SEKCJA WOKALNA

Paweł Dys

sobota
od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
9:300
>
11:30

TANIEC LUDOWY - GR. ZAAWANSOWANA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA WIDOWISKOWA_CKiP
11:30
>
13:00

TANIEC LUDOWY - GR. POCZĄTKUJĄCA

Kazimierz Cygan

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
9:00
>
10:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. początkujaca

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
10:00
>
12:00

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA - gr. zaawansowana

mgr Magdalena Gawara

od
do
SALA SP_w_LUBORZYCY
12:30
>
14:00

CHEERLEADERS - UNIQUE TEENS

LIDIA STEFAŃSKA

od
do
PRACOWNIA PLASTYCZNA
10:00
>
15:00

GITARA - KSZTAŁCENIE SŁUCHU

Marcin Salachna

SKRZYPCE

inż. Wojciech Świtała

Kalendarium

2018

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

06-01-2018

NOWOROCZNY MARATON ZUMBY

13-01-2018

TANIEC ŁĄCZY POKOLENIA

13-01-2018

WARSZTATY TANIEC ŁĄCZY POKOLENIA

13.01.2018r

WOŚP 2018

14-01-2018

RODZINNY KONCERT KOLĘD

14-01-2018

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

10-02-2018

FERIE W ckip

LUTY 2018

KONGREAS KOBIECOŚCI W CKIP

MARZEC 2018

WIELKANOCNY KONKURS PAL

MARZEC 2018

TALENTY MAŁOPOLSKI - ELIMINACJE W KRAKOWIE

KWIECIEŃ 2018

Koncert Instrumentalny "Z tańcem przez wieki"

20-04-2018

Popis "Młodych Kosynierów"

20-04-2018

międzynarodowe Mistrzostwa Kun-fu Wushu

21-04-2018

Koncerty Młodych Instrumentalistów

21-04-2018

gminny konkurs odlotowe dzieciaki

27-04-2018

Mistrzostwa Polski Cherleaders w Ostrowi Mazowieckiej

19-05-2018

Międzynarodowy konkurs Cheermania w Zabrzu

09-06-2018

VIII Dni Gminy Kocmyrzów-Luborzyca

23-06-2018

XX Regionalny Konkurs Potraw

24.06.2018r

INSTRUMENTALNY KONCERT KOŃCOWOROCZNY

28-06-2018

WAKACYJNE WARSZTATY CHEERLEADERS

09.07.2018r

Kolonia Letnia w Korbielowie

LIPIEC 2018

Obóz Sportowy Wushu w Zakopanym

LIPIEC 2018

Półkolonia z CKiP

SIERPIEŃ 2018

Obóz taneczny Cheerleades w Zakopanym

SIERPIEŃ 2018

DOŻYNKI GMINNE 2018

26.08.2018r

100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI KONKURS FOTOGRAFICZNY

LIPIEC, SIERPIEŃ, WRZESIEŃ 2018

2017

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

06-01-2017 r.

RADUJ SIĘ, ŚPIEWAJ PIEŚŃ…

20-01-2017 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOLĘD

21-01-2017 r.

WIECZÓR PEŁEN TAŃCA

26-01-2017 r.

KONCERT WE WSZYSTKICH JĘZYKACH ŚWIATA

27-01-2017 r.

FERIE oraz PÓŁKOLONIA w CKiP

30-01-2017 r.

TANECZNE WALENTYNKI W CKIP

14-02-2017 r.

BAL KARNAWAŁOWY DLA NAJMŁODSZYCH

23-02-2017 r.

BAL KARNAWAŁOWY

25-02-2017 r.

II KONGRES KOBIECOŚCI

11-03-2017 r

KONKURS NA WIELKANOCNĄ PALMĘ

08-04-2017 r.

ODLOTOWE DZIECIAKI

28-04-2017 r.

DZIEŃ DZIECKA

czerwiec 2017 r.

FESTIWAL ORKIESTR DETYCH

czerwiec 2017 r.

Koncert instrumentalny "Muzyka z bajek"

12-06-2017 r.

Dni Gminy

24-06-2017 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

25-06-2017 r.

Instrumentalny Koncert Końcoworoczny

28-06-2017 r.

Spotkanie z Muzyką Instrumentalną

30-06-2017 r.

WAKACJE Z ANGIELSKIM

LIPIEC 2017 r.

KOLONIA LETNIA

06.07.2017r

OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY

LIPIEC 2017 R.

WARSZTATY CHEERLEADERS

lipiec 2017 r.

SZTUKA JEST DO KOCHANIA

03-09-2017 r.

GMINNE DOŻYNKI W BARANÓWCE

10-09-2017 r.

JUBILEUSZ 130 LECIA ORKIESTRY KOSYNIERZY

10-09-2017

MISTRZOSTWA POLSKI WUSHU

24-09-2017 r

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

29-09-2017 r.

Koncert instrumentalny "Muzyka z bajek"

06-10-2017 r.

Benefis Józefy Kalemby w Centrum Kultury

29-10-2017 r.

99 Rocznica Odzyskania Niepodległości

11-11-2017 r.

Mistrzostwa Europy Duetów Cheerleleaders

12-11-2107 r.

Andrzejki 2017

25-11-2017 r.

KONKURS na ,,Najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową”

grudzień 2017 r.

MIKOŁAJ

02-12-2017 r.

MIĘDZYNARODOWY PUCHAR WUSHU

02-12-2017 r.

Festiwal Piosenki "O Złoty Klucz Powiatu Krakowskiego"

10-12-2017 r.

2016

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

06-01-2016 r.

RODZINNY KONCERT KOLĘD

09-01-2015 r.

KOLĘDOWANIE INSTRUMENTALISTÓW W DPS W PRUSACH

24-01-2016 r.

WARSZTATY TANECZNE

20-02-2016 r.

KONGRES KOBIECOŚCI

05-03-2016 r.

Konkurs palm wielkanocnych

20-03-2016 r.

ODLOTOWE DZIECIAKI

22-04-2016 r.

DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

25-06-2016 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

26-06-2016 r.

Dożynki Gminne

28-08-2016 r.

XX PUCHAR POLSKI ORAZ MIĘDZYNARODOWY PUCHA WUSHU

17-09-2016 r.

PTAKI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

24-09-2016 r.

PERŁY POWIATU

06-11-2016 r.

11 LISTOPADA „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”

11-11-2016 r.

Z Historią w Przyszłość

20-11-2016 r.

ZABAWA ANDRZEJKOWA

26-11-2016 r.

Konkurs Szopek

01-12-2016 r.

MIKOŁAJKI DLA DZIECI

06-12-2016 r.

Mikołajkowy Maraton Zumby

10-12-2016 r.

Kiermasz Bożonarodzeniowy

11-12-2016 r.

2015

23 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

11-01-2015 r.

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOLĘDY

14-01-2015 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOLĘD

18-01-2015 r.

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE KOLĘDY

19-01-2015 r.

NOWOROCZNY KONCERT KOLĘD

24-01-2015 r.

ZABAWA KARNAWAŁOWA

07-02-2015 r.

WIECZÓR AUTORSKI Z MARKIEM KRÓLEM

07-03-2015 r.

MARATON ZUMBY

08-03-2015 r. godz.16:00

KONCERT-TANIEC JAZZOWY

12-03-2015 r.

koszyczek wielkanocny

29-03-2015 r. godz.15:00

MUZYCZNE PORTRETY ZWIERZĄT

KWIECIEŃ 2015 r.

MINI PLAYBACK SHOW

24-04-2015 r.

MAJÓWKA BAWARSKA

16-05-2015 r.

RODZINNE SPOTKANIE Z MUZYKĄ

MAJ 2015 r.

INSTRUMENTALNY KONCERT KOŃCOWOROCZNY

20-06-2015 r.

DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

27-06-2015 r.

KONKURS POTRAW REGIONALNYCH

28-06-2015 r.

KONCERT W CKIP – TANIEC , GITARA, ŚPIEW.

29-06-2015 r.

„TALENTY MAŁOPOLSKI” - ROZDANE STATUETEK

30-06-2015 r.

MAGIA DŹWIĘKU I ŚWIATŁA-MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI

01-10-2015 r.

„DOPALACZE- NIE TRAĆ ŻYCIA” GALA FINAŁOWA W CKIP

22.10.2015r

11 LISTOPADA „ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI”

11-11-2015 r.

MIKOŁAJKI DLA DZIECI

06-12-2015 r.

MARATON ZUMBY

GRUDZIEŃ 2015 R.

2014

Koncert kolęd „Kolędowanie z orkiestrą dętą Kosynierzy”

06.01.2014r

Koncert kolęd w wykonaniu uczestników zajęć muzycznych w CKiP

10.01.2014r

Zabawa karnawałowa dla dzieci

18.01.2014r

KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW I MIS TYBETAŃSKICH

24.01.2014r

Ferie - zajęcia dla dzieci w CKiP

01.02.2014r

MŁODZI INSTRUMENTALIŚCI W CKiP cz.II

01-02-2014 r.

Karnawałowa zabawa dla dzieci

22.02.2014r

MŁODZI INSTRUMENTALIŚCI W CKiP cz.III

01-03-2014 r.

Maraton Zumby z okazji Dnia Kobiet

08.03.2014r

spotkanie wielkanocne z KGW

06.04.2014r

Konkurs „Wygraj Sukces” w Mogilanach,

22-04-2014 r.

rodzinne spotkanie ze sztuką

26-04-2014 r. godz.14:30

Bawarska Majówka w CKiP

11-05-2014 r.

PRZEBOJE MUZYKI TANECZNEJ

21-05-2014 r.

Dzień Dziecka

01-06-2014 r.

INSTRUMENTALIŚCI CKiP w WILLI DECJUSZA

05-06-2014 r.

Festiwal Orkiestr Dętych w Więcławicach

czerwiec 2014 r.

Pierwociny Płodów Ziemi

czerwiec 2014 r.

INSTRUMENTALIŚCI CKiP w WILLI DECJUSZA

12.06.2014r

Przegląd Orkiestr „Echo Trąbity”

13-06-2014 r.

dni gminy Kocmyrzów-Luborzyca

21-06-2014 r.

Konkurs potraw regionalnych

22-06-2014 r.

BAJKOWE PRZEBOJE MUZYCZNE

25-06-2015 r.

KOŃCOWOROCZNY KONCERT INSTRUMENTALNY

27-06-2015 r.

Koncert „Podsumowujący rok kulturalny w CKiP”

czerwiec 2014 r.

Zajęcia wakacyjne dla dzieci

01-07-2014 r.

Uroczysty koncert „Perły Powiatu Krakowskiego” w Krakowie

wrzesień 2014 r.

Dożynki gminno-parafialne

wrzesień 2014 r.

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI - KONCERT INSTRUMENTALNY

1-10-2014 r.

Wernisaż

październik 2014 r.

11 Listopada „Święto Niepodległości”

11-11-2014 r.

BAJKOWE PRZEBOJE MUZYCZNE

03-12-2014 r.

Mikołajki dla dzieci

grudzień 2014 r.

2013

Koncert kolęd

05.01.2013r

Ferie w Centrum Kultury

14.01.2013r

Perły Powiatu

26.01.2013r

Puchar Prezesa…

24.02.2013r

Prezentacja osiągnięć

01.03.2013r

Dni Gminy Kocmyrzów- Luborzyca

22.04.2013r

Dzień Dziecka

02.06.2013r

Wernisaż Bartosza Ostałowskiego

25.10.2013r

Przeboje muzyki filmowej

05.11.2013r

Rodzinne spotkanie z muzyką

30.11.2013r

Andrzejkowy Maraton Zumby

30.11.2013r

Zabawa Mikołajkowa

08.12.2013r

2012

Ferie w Centrum Kultury

13.02.2012r

Gminny Przegląd Wokalno – Instrumentalny

13.03.2012r

„Talenty Małopolski 2012″ etap powiatowy w Mogilanach

19.03.2012r

W Krainie Dźwięku

31.03.2012r

KONCERT „Dzieci Dzieciom”

02.06.2012r

Dni Gminy Kocmyrzów- Luborzyca

14.07.2012r

Dożynki Gminne

18.08.2012r

Konkurs Potraw Regionalnych

02.11.2012r

Mikołajki

09.12.2012r