Doskonalenie judo poprzez rywalizację sportową

W dniu 05.11.2023 roku nasi młodsi adepci judo rywalizowali w Tomaszkowicach k/Wieliczki w III Turnieju Małego Wojownika organizowanym przez UKS Judo KING Wieliczka.  Tym razem do rywalizacji z CENTRUM Judo K-L przystąpiło 16 zawodników, w którym wystąpili oprócz gospodarzy zawodnicy: Polish-American Judo Academy oraz UKS Judo Dobczyce. Nie zabrakło ciekawych walk w tej rywalizacji klubowej.  Najlepiej z naszych zawodników zaprezentowali się: Antoni Sygała i Antoni Czajka, którzy uplasowali się na 1 miejscach. Srebrny medal zdobyli: Lena Korcala,  Mateusz Samek, Leon Kuźniar, Kacper Chrustek, Rafał Skowron, Maciej Chlebda, Szymon Biliński i Ignacy Służalski. Brązowe medale zdobyli: Kornelia Wątor, Michał Nowak, Ina Ziembla. Zawodnicy, którzy zajęli miejsce poza podium otrzymywali pamiątkowe dyplomy: Karol Skoczyński, Mariusz Chromniak, Witold Powiłajtis,. To kolejny start naszych zawodników w tym szkoleniowym turnieju pierwszego kroku. Gratulujemy zawodnikom udanych walk, zajętych miejsc i dziękujemy rodzicom za pomoc w dotarciu na zawody.