Zapraszamy na VIII Dni Gminy Kocmyrzów-Luborzyca!

Wójt Gminy Kocmyrzów-Luborzyca i Dyrektor Centrum Kultury i Promocji
zapraszają wszystkich mieszkańców naszej gminy
na VIII Dni Gminy oraz XX Regionalny Konkurs Potraw, 
które odbędą się w dniach 23-24 czerwca 2018r. o godz. 15:00
przy Centrum Kultury i Promocji, Baranówka 6.
Szczegóły poniżej:

KONCERTY I WYSTĘPY NA DNIACH GMINY:
SOBOTA
15:00-19:30 Prezentacja szkół z terenu naszej gminy i sekcji działajacych przy CKiP
20:30 Koncert zespołu VEEGAS

NIEDZIELA
15:00-19:00 – występy sekcji działających przy CKiP, prezentacja Kół Gospdyń Wiejskich
– XX Regionalny Konkurs Potraw
– występy orkiestr dętych „Ton” z Goszczy, „Kosynierzy z Luborzycy, „Skrzeszowianka” ze Skrzeszowic
19:30 – koncerty zespołu „Ostatni w Raju”
20:30 – GWIAZDA WIECZORU „SARSA”

 

VIII DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

PROGRAM Sobota 23.06.2018 r.

15:00 – Otwarcie pierwszego dnia „Dnia Gminy” 
15:10 – występ Przedszkola z Dojazdowa
15:20 – SP Maciejowice
15:35 – Konferansjer o dniach gminy i atrakcjach
15:40 – SP Karniów- Czulice
15:50 – SP Prusy
16:05 – Konferansjer
16:10 – Animacje i konkursy dla dzieci i rodziców 
16:25 – SP Goszcza pokaz talentów
16:40 – Balet CKiP + Sara Gniecka 
16:50 – Wokalistki sekcji CKiP- Perc Małgorzaty
17:05 – SP Kocmyrzów
17:20 – SP Pietrzejowice 
17:45 – SP Łuczyce -występ dzieci i rodziców
18:25 – Hip-Hop 
18:45 – SP Luborzyca  
19:00 – Pokaz sekcji Judo 
19:10 – Sekcja Instrumentalna CKiP 
19:25 – Pokaz Sekcji Wushu  
19:35 – Pokaz Ladies Dance 
19:40 – Wokal- Estera Wierzbińska CKiP
19:50 – Pokaz Zumby
20:00 – występ Dawida Furch !!! – po występie przerwa techniczna
20:30 – Gwiazda wieczoru „Veegas”
21:35 – zabawa taneczna z zespołem „SAMPEL”

 VIII DNI GMINY KOCMYRZÓW-LUBORZYCA

PROGRAM Niedziela 24.06.2018 r.

15.00 – otwarcie drugiego dnia „Dni Gminy” oraz XX Gminnego Konkurs Potraw Regionalnych
15.05 – występ grup Tańca Jazzowego 
15.15 – występ zespołu „Serenada”
15.35 – występ gimnastyki artystycznej/ animacje
15.45 – Prezentacja KGW
15.55 – Występ sekcji INSTRUMENTALNEJ
16.00 – Występ SP Goszyce
16.15 – Wejście konferansjerów, rozstrzygnięcie Konkursu Potraw
16.45 – Taniec Ludowy – Grupa p. Cygana
17.15 – Wręczenie „Kopyści”, przemówienia Gości
17.40 – Wojtek Świtała- skrzypce
17.50 – Występ Cheerleaders 
18.05 – występ wokalistki CKiP – Gabriela Świerczek 
18.15 – występ Orkiestry Dętej „TON”
18.35 – występ wokalisty Marcina Salachny
18.40 – występ Orkiestry Dętej „Skrzeszowianka”
19.05 – występ Orkiestry Dętej „Kosynierzy”
19.30 –20.15 koncert zespołu „Ostatni w Raju”
20.15-20.45 przerwa techniczna!
21.00 – Gwiazda wieczoru – SARSA
ok. 22.00 – zabawa taneczna Zespół Faza

 

 

 

Wprowadził: R.A.

Partnerzy CKiP

Formularz kontaktowy